Hotele noclegi domki apartamenty wielkopolskie

Ośrodek Wypoczynkowy KAROLINKA

Ośrodek Wypoczynkowy Karolinka

Ośrodek Wypoczynkowy „Karolinka” ma w swojej ofercie 27 domków letniskowych. W ośrodku w Skorzęcinie umiejscowione są w trzech lokalizacjach: na ulicy Promienistej, Handlowej i Spokojnej. W trosce o dobro naszych najmłodszych gości domki na Alei Handlowej i Spokojnej są ogrodzone, zamknięte.

Wszystkie domki są w centrum ośrodka w bliskiej odległości od plaży. Większość z nich jest 2-pokojowa, 6-osobowa. Posiadamy także domki 2 i 4-osobowe. Dysponujemy około 150 miejscami noclegowymi.

Dysponujemy restauracją, która serwuje smaczne i zdrowe dania domowej kuchni. Dla naszych gości oczywiście z dodatkowymi rabatami!

Zapraszamy tak osoby prywatne jak i firmy czy "Zielone szkoły". Dążmy do zapewnienia Państwu jak najlepszych warunków do wypoczynku!

W celu zarezerwowania pobytu
skontaktuj się z ośrodkiem!

Numer telefonu

+48 602 393 770

Adres e-mail
info@karolinkaskorzecin.pl

Adres ośrodka

Al. Promienista, Handlowa, Spokojna
Skorzęcin, 62-230 Witkowo

Hotele noclegi domki apartamenty wielkopolskie
Odwiedziło nas:
953587
Copyright 2024 © skorzecin.plProjekt i wykonanie  Ośrodek wczasowy sportowo-wypoczynkowy skorzęcin WGB-Group

Ośrodek wypoczynkowy, Kompleks turystyczny, Ośrodek sportowo-wypoczynkowy, Ośrodek wczasowy, Noclegi, Hotele, Domki, Apartamenty, Wynajem apartamentów, Wynajem domków, Atrakcje turystyczne, Skorzęcin, Wielkopolskie

Wynajem apartamentów domków noclegi skorzęcin Kompleks turystyczny atrakcje turystyczne wielkopolskie Hotele noclegi domki apartamenty wielkopolskie Ośrodek wczasowy sportowo-wypoczynkowy skorzęcin